Beharangozó 2017. március 8., szerda

"Magabiztos győzelmet várok"

Szombaton délután három órakor a labdarúgó Női NB II.-ben is útjára indul a labda. A pontveszteség nélkül listavezető DVTK a tabellán harmadik Monort látja vendégül. Szezonnyitó sajtótájékoztatónkon Fórizs Sándor, Tóth Alexandra és Kresák Katalin fogadta a sajtó képviselőit.

Női NB II. 12. forduló

2017. március 11., szombat
15:00 DVTK - Monori SE

Fórizs Sándor: - Mind a tizenegy tavaszi mérkőzés nagyon fontos számunkra, nem dőlhetünk hátra a vezetés tudatában sem, tavasszal egy új bajnokságot indítok a lányoknak. A tizenegy találkozón szeretnénk annyi pontot szerezni, hogy a bajnokság végén bajnoknak mondhassuk magunkat és sikerüljön kivívnunk az NB I.-be jutást. A Monort a felkészülés során egyszer személyesen is megnéztük, azt játsszák, amit ősszel is játszottak, nem hiszem, hogy sok újdonsággal tudnának minket meglepni. Magabiztos győzelmet várok a szombati mérkőzésen.

Információk

• A találkozónak a DVTK Edzőközpont kettes számú műfüves pályája ad otthont.
  • A mérkőzés megtekintése ingyenes, szurkolóink az edzőközpont hátsó bejáratán keresztül tudják megközelíteni a pályát. Kapunyitás 14 óra 30 perckor.
  • Az új igazolásainkról ide kattintva olvashatnak szurkolóink.
  • Az utolsó felkészülési mérkőzés (DVTK - ŽFK Vojvodina 5-1) összefoglalója korábbi cükkünkben látható