Összefoglaló 2017. március 5., vasárnap

DVTK tartalék - ESMTK 1-0 (0-0)

Múcsonyban fogadta az NB III. Keleti-csoportjának 21. fordulójában a DVTK tartalék együttese az ESMTK csapatát. Sütő Szilárd gárdája gól nélküli szünetet követően Mahalek Marcell góljával megszerezte a vezetést, ennek a gólnak köszönhetően pedig a három pontot is a hétvégén.

NB III. Keleti-csoport 21. forduló

Múcsony. Játékvezető: Mencsik László (Csáky Tibor, Gordos Árpád Mihály)
DVTK tartalék: Bukrán - Bodnár, Mahalek, Tucsa, Nemes - Szabó II B., Szabó I B., Kitl M., Szalóczy, Kitl K. - Mertse. Vezetőedző: Sütő Szilárd
ESMTK: Bonica - Túri, Lázár, Tóbiás, Bányai, Mohácsik, Privigyei, Horváth R., Madarász, Markovics, Brkic. Vezetőedző: Turi Zoltán

Csere: Tucsa helyett Ivánka a 37., Mertse helyett Kádas a 60., Szabó II B. helyett Fazekas a 70. Mohácsik helyett Németh a 70., Brkic helyett Horváth L. a 83. percben.
Sárga lap: Tucsa a 18., Markovics a 19., Kitl M. a 67., Horváth R. a 73., Fazekas a 79., Nemes a 83., Németh a 83., Privigyei a 87., Ivánka a 89., Bányai a 95. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Mahalek Marcell (1-0) az 56. percben.

Kulcspillanat

56. perc: Kitl Miklós adott be remekül egy szögletet a jobboldalról, amire Mahalek Marcell érkezett a hosszú oldalon és mintaszerűen fejelte kapuba a játékszert, 1-0.

Sütő Szilárd: - Gratulálok Lőrincz Patrik Mártonnak, hogy a tegnapi napon debütált az első osztályban! Az elmúlt két mérkőzésen a mutatott jó játék ellenére nem sikerült győzelmet szereznünk. A mai napon az volt a cél, hogy begyűjtsük a három pontot, amit férfias küzdelem végén sikerült elérni. Gratulálok a csapatomnak!