Történet

18:08
A lefújás után, aki kevesebbet játszott, azok futottak még néhány kört
90' +1
Véget ért a mérkőzés, Ruch - DVTK 1-2 (0-0) Gólszerző: Vela (0-1) a 65., Oleksy (1-1) a 67., Novothny (1-2) a 76. percben Véget ért a mérkőzés, Ruch - DVTK 1-2 (0-0) Gólszerző: Vela (0-1) a 65., Oleksy (1-1) a 67., Novothny (1-2) a 76. percben
17:45
Lement a nap, hidegben ér véget a mérkőzés, és a reflektorokat is felkapcsolták a hajrára
87'
Lengyel beadás, Eperjesi jól helyezkedett középen, és előrevetődve kifejelte a labdát a mezőnybe
82'
Csere:  Bartosz Nowak helyett  Kamil Mazek Csere: Bartosz Nowak helyett Kamil Mazek
82'
Csere:  Michał Walski helyett  Kamil Sloma Csere: Michał Walski helyett Kamil Sloma
80'
Lipták becsúszva tisztázott szögletre egy lapos beadást. A szögletet Elek rúgta ki a mezőnybe
78'
Elek adott forintos labdát a leshatáron kilépő Busainak, azonban a partjelző emelte a zászlaját
76'
Ugrai végzett el gyorsan egy szabadrúgást a jobb oldalon, Vela elhúzott vele majdnem az alapvonalig, centerezését Novothny Soma becsúszva továbbította közelről a hálóba, 1-2 Ugrai végzett el gyorsan egy szabadrúgást a jobb oldalon, Vela elhúzott vele majdnem az alapvonalig, centerezését Novothny Soma becsúszva továbbította közelről a hálóba, 1-2