Kiesési rangadóra utazott Csákvárra a miskolci csapat. Széll, Molnár, Reynolds hármas állt asztalhoz.

A párosban Széll-Molnár játszott a rutinos Varga-Éliás ellen. Jól kezdtük a mérkőzést, sima 11:6 ide, azután viszont mintha megálltak volna a vendégek. 1-0

Egyéniben Daru kezdett Reynoldssal, 8:11,11:3,11:8,9:11, szoros meccs, majd a döntő szettben, már 8:4 volt a vendégjátékosnak, de ott mintha történt volna valami.... Sorra vesztette el a pontokat és kikapott, 8:11! 2-0

Molnár Éliás ellen nehezen érezte meg a ritmust. A fiatal játékos az egész hetet Németországban töltötte edzőtáborban, péntek késő este érkezett vissza. Látszott rajta a fáradtság. 11:8, 9:11,10:12, 11:6, 10:12. Nagyot küzdött, be is húzta a végén. 2-1

Széll Varga ellen lépett asztalhoz, 11:6,11:3, 9:11, 11:7, esélye sem volt Zsoltnak. 3-1

A fiatal Molnár Daru ellen folytatta és simán nyert. 6:11, 4:11, 8:11. 3-2

Varga-Reynolds sima 3:0 oda, mintha nem is az asztalnál lett volna a miskolci légiós...11:3,11:7, 11:7. 4-2

Széll-Éliás ellen lépett asztalhoz. 9:11, 13:11, 10:12, 11:5, 11:9, sajnos nem volt szerencséje Zsoltnak ezen a meccsen. 5-2

Varga-Molnár mérkőzésen az első szettben csak futott az eredmény után fiatal játékosunk, 4:11. Aztán taktikát váltott, de sajnos a mai napon ez is kevés volt. 10:12, 13:15. 6-2

Szombaton 15.00-tól, hazai környezetben a Szeged csapatát fogadjuk.

Férfi Extraliga, 8. forduló

Publó Csákvár TC - DVTK-Volán I. 6-2

Győzött: Molnár 2

Az NB II.-ben a két páros megnyerése után látható volt,hogy ellenfelünk nem fog nagy gondot okozni csapatunknak. Ez az első és második körben be is igazolódott, mivel csak 2 meccset engedtünk ellenfelünknek! Nem történt ez másképp a következő két körben sem, így 14-4 arány sima győzelmet arattunk! Ezzel a győzelemmel a DVTK második csapata veretlenül áll az őszi tabella élén!

Asztalitenisz NB II. Észak-Kelet, 9. forduló

Eger - DVTK-Volán II 4-14

Győzött: Doros Sz. 4, Tóth Zs. 4, Bodnár J. 2, Menkő V. 2, Doros Sz.-Bodnár J. és a Menkő V.-Tóth Zs. pár.