Összefoglaló 2016. november 19., szombat

DVTK - Kelen SC 6-1 (2-1)

Lejátszotta utolsó idei mérkőzését is a DVTK nagypályás női labdarúgó csapata. A lányok ismét magabiztosan gyűjtötték be a három pontot, így mind a 11 bajnokijukon győztesként hagyták el a pályát és listavezetőként várhatják a tavaszi rajtot. Gratulálunk!

Női NB II. 11. forduló

Diósgyőri VTK - Kelen SC Budaörs 6-1 (2-1)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. 150 néző. Játékvezető: Tóth II Tibor (Kiss Balázs, Gecsei Andrea)
Diósgyőri VTK: Varga L. - Váradi, Bernáth, Kresák, Boros K. - Újvári, Tóth A., Vachter, Miliczki - Szőke, Kerekes. Vezetőedző: Fórizs Sándor
Kelen SC Budaörs: Kái – Mercz, Kovács Sz., Tagyi, Pavlik, Kókány, Gyenes, Orosz K., Bernhardt Barbara, Bernhardt Bernadett, Tarpataki. Vezetőedző: Könczey Zsolt

Csere: Szőke helyett Kovács A. a 46., Tarpataki helyett Simon V. a 46., Bernhardt Bernadett helyett Kádár J. az 59., Bernhardt Barbara helyett Pap A. a 80., Újvári helyett Sinka a 80. percben.
Sárga lap: -
Gólszerző: Vachter (1-0) a 19., Szőke (2-0) a 43., Gyenes (2-1) a 44., Miliczki (3-1) az 54., Kovács A. (4-1) az 58., Kovács A. (5-1) a 68. és Vachter (6-1) a 88. percben.

19. perc: Újvári indításával Vachter lépett ki, elhúzta a kapus mellett, majd a kapuba gurította a labdát. 1-0

43. perc: Újvári indításával Vachter ment el a bal oldalon, visszagurítását Szőke lőtte a hálóba. 2-0

44. perc: Egy rossz kapuskirúgást követően az ellenfél szerzett labdát, majd 35 méterről Gyenes átívelte a labdát a kapus felett. 2-1

54. perc: Boros alapvonalról visszagurított labdáját Kovács lőtte kapura, a kipattanót Vachter fejelte Miliczki elé, aki a kapu közepébe lőtt. 3-1

58. perc: Tóth indításával Vachter iramodott meg, középre gurította a labdát, amit Kovács lőtt a kapuba. 4-1

68. perc: Újvári 18 méteres bombáját a kapus kiütötte, amit Kovács a léc alá lőtt. 5-1

88. perc: Tóth labdájával Vachter indult meg a félpályáról, kicselezett két embert, majd a kapus mellett is ellőtte a labdát. 6-1

Fórizs Sándor: - Köszönöm a szurkolóknak, hogy ősszel ilyen sokan kilátogattak a mérkőzéseinkre, remélem, hogy tavasszal még többen lesznek. Köszönöm a csapatnak az ősszel nyújtott teljesítményét. Nagyon örülök, hogy 11 mérkőzésből 11-et sikerült megnyernünk. Hétfőn kezdjük a tavaszi idényre való felkészülést és bízom benne, hogy majd akkor is ilyen szép sorozatot tudunk produkálni.