Összefoglaló 2016. november 12., szombat

SC Sopron - DVTK 0-7 (0-3)

Sopronba látogatott a DVTK női csapata szombaton délután és megszerezte zsinórban tizedik győzelmét is. Vachter Fanni és Újvári Krisztina is két gólt lőtt, ezzel ketten együtt már 30 gólnál tartanak a bajnokságban.

Női NB II. 10. forduló

Sopron, Soproni Vasutas SE Sporttelep. 50 néző. Játékvezető: Péntek Zsuzsanna (Horváth Kitti, Fontányi Liza)
SC Sopron: Polgár - Eper, Kovács K., Németh Z., Kamper - Dömötör, Sudár, Kocsis, Gyurasits - Farkas D., Sábján. Vezetőedző: Horváth Gábor
Diósgyőri VTK: Varga L. - Miliczki, Boros K., Kresák, Bernáth - Szőke, Tóth A., Vachter, André - Kerekes, Újvári Vezetőedző: Fórizs Sándor

Csere: Kerekes helyett Bukovszki a 46., Dömötör helyett Stangl az 58., Miliczki helyett Sinka a 68. percben.
Sárga lap: -
Gólszerző: Kerekes (0-1) az 5., Vachter (0-2) a 20., Szőke (0-3) a 36., Újvári (0-4) a 47., Boros K. (0-5) az 57., Újvári (0-6) az 59. és Vachter (0-7) a 82. percben.

5. perc: Tóth szólója után Kerekes elé került a labda, aki tíz méterről átemelte a kapus felett a játékszert. (0-1)
20. perc: Bernáth szögletét a védő a saját kapujába fejelte, a gólt Vachternek adták. (0-2)
36. perc: Tóth indításával Vachter indult meg a baloldalon, beadását Szőke fejelte a kapuba. (0-3)
47. perc: Tóth-Vachter összjáték után Újvári kapta meg a labdát, majd 18 méterről a kapuba ívelte. (0-4)
57. perc: Tóth labdáját egy átvétel után Boros rúgta öt méterről a kapuba. (0-5)
59. perc: Vachter passzát Újvári lőtte a kapuba. (0-6)
82. perc: Bukovszkit buktatták a tizenhatoson belül. A büntetőt Vahcter értékesítette. (0-7)

Fórizs Sándor: - Havas, műfüves pályán játszottuk a mérkőzést, melyen 4-6 centiméteres hó állt, ez nagyban megnehezítette a dolgunkat. Ideális körülmények között még nagyobb arányú lehetett volna a győzelmünk. Gratulálok a csapatnak!