Abaújszántó VSE - Diósgyőri VTK 2-13 (0-8)

Abaújszántó, 300 néző. Játékvezető: Kátai Gábor (Márkus Péter, Berényi Ákos).
Abaújszántó: Nagy I. - Hankó, Konkoly K., Molnár A., Szőcs R., Pocsai, Kópé, Burai, Mika, Budai, Konkoly T. Vezetőedző: Sánta Zsolt.
DVTK: Antal - Eperjesi, Lipták, Tamás M., Németh - Bacsa, Grumic, Bognár I., Barczi - Novothny, Griffiths. Vezetőedző: Egervári Sándor.

Hírverő mérkőzés: Abaújszántó - DVTK 1
Novothny Soma ötször volt eredményes (Fotók: Szabó Krisztián)

Csere
: Antal helyett Zöldesi, Konkoly K. helyett Kukta, Mika helyett Sánta a 31., Grumic helyett Okuka és Burai helyett Szárnya a 43 percben.
Gólszerző: Barczi (0-1) a 3., Griffiths (0-2) a 8., Novothny (0-3) a 13., Novothny (0-4) a 14., Novothny (0-5) a 18., Bacsa (0-6) a 19., Novothny (0-7) a 23., Bognár (0-8) a 29., Pocsai (1-8) a 43., Griffiths (1-9) a 45., Novothny (1-10) a 48., Pocsai (2-10) az 50., Barczi (2-11) az 52., Okuka (2-12) az 54., Lipták (2-13) az 59. percben.

3. perc: Abaújszántó - DVTK 0-1
Bognár labdáját Barczi játszotta meg szépen, majd közelről az üres kapuba passzolt

8. perc: Abaújszántó - DVTK 0-2
Griffiths szerzett labdát, majd az eldőlő kapus alatt a hálóba lőtt

13. perc: Abaújszántó - DVTK 0-3
Lipták hosszú indítását Novothny egy pattanás után balról a kapu hosszú oldalába lőtte

14. perc: Abaújszántó - DVTK 0-4
Bognár ugratta ki Bacsát, aki már csak a kapussal állt szemben, azonban önzetlenül a bal oldalán érkező Novothny elé tálalt, akinek nem okozott gondot közelről az üres kapuba gurítani

18. perc: Abaújszántó - DVTK 0-5
Németh hozta fel a labdát a bal oldalon, a védők mögé került, a középre adott labdára Novothny érkezett, aki a kapus mellett elhúzta, és a hálóba pöckölt

19. perc: Abaújszántó - DVTK 0-6
Bognár labdáját Novothny balról Bacsának passzolta, aki szinte a gólvonalról szerezte meg a 6. találatot

23. perc: Abaújszántó - DVTK 0-7
Bognár szerzett labdát a félpályán, védők közül egyedül kilépő Novothnyt indította, aki néhány lépés után kapufás gólt emelt

29. perc: Abaújszántó - DVTK 0-8
Bacsa volt ismét önzetlen a 16-oson belül, labdáját Bognár emelte a kapura, Nagy csak beleütni tudott

Hírverő mérkőzés: Abaújszántó - DVTK 2
Georges Griffiths is a kapuba talált (Fotók: Szabó Krisztián)

43. perc: Abaújszántó - DVTK 1-8
Szépített a hazai csapat, Pocsai balról, távolról ívelt a hosszú felső sarokba, szépségdíjas gól volt

45. perc: Abaújszántó - DVTK 1-9
Lipták hosszú labdáját Griffiths értékesítette közelről

48. perc: Abaújszántó - DVTK 1-10
Griffiths ugratta ki Barczit, aki a kapussal állt szemben, mégis lepasszolta, Novohtny ötödik gólját lőtte

50. perc: Abaújszántó - DVTK 2-10
hazai szöglet után Pocsai a 16-osról, kissé balról bombázott a kapu bal oldalába

52. perc: Abaújszántó - DVTK 2-11
Barczi, Novothny, Barczi volt a 16-oson belül a labda útja, Dave éles szögből a hosszú alsó sarokba lőtt

54. perc: Abaújszántó - DVTK 2-12
Németh baloldali beadása egy védő fején felpattant, a rövid saroknál Okuka érkezett, és a hálóba csúsztatott

59. perc: Abaújszántó - DVTK 2-13
Novothny ugratta ki a leshatárról induló Liptákot, aki elhúzta a kapus mellett, és az üres kapuba gurított

A mérkőzés eseményei percről percre

Edzői nyilatkozatok

Sánta Zsolt: - Igazi futballünnepnek lehettek szemtanúi a  kilátogatók Abaújszántón. Mindig nagy tisztelettel és szeretettel fogadjuk a DVTK-t.
Egervári Sándor: - Köszönjük a meghívást, nagyon sportszerű mérkőzést játszottunk. Mind a két csapat maximálisan kiszolgálta a nézőket.

Hírverő mérkőzés: Abaújszántó - DVTK 3
Jó pár aláírás kiosztásra került (Fotók: Szabó Krisztián)