DVTK (labdarúgás)
Első csapat
2016. november 7., hétfő
15:00 Edzés
2016. november 8., kedd
9:30 Edzés
15:00 Edzés
2016. november 9., szerda
10:00 Edzés
2016. november 10., csütörtök
9:30 Edzés
15:00 Edzés
2016. november 11., péntek
11:00 DVTK - 1. FC Tatran Prešov (Felkészülési mérkőzés, DVTK Edzőközpont)
2016. november 12., szombat
Pihenőnap
2016. november 13., vasárnap
Pihenőnap
DVTK tartalék
2016. november 12., szombat
11:00 DVTK tartalék - MTK tartalék (NB III. Keleti-csoport 15. forduló)
Utánpótlás
U19
2016. november 12., szombat
10:00 Kaposvári Rákóczi BFLA - DVTK (U19 II. osztály 12. forduló)
U17
2016. november 12., szombat
12:00 DVTK - Paks (U17 II. osztály 12. forduló)
U16
2016. november 12., szombat
12:00 DVTK - Paks (U16 II. osztály 12. forduló)
U15
2016. november 12., szombat
10:00 Kaposvári Rákóczk BFLA - DVTK (U15 I. osztály 12. forduló)
U14
2016. november 12., szombat
12:00 Kaposvári Rákóczi BFLA - DVTK (U14 I. osztály 12. forduló)
DVTK női csapat
2016. november 12., szombat
14:00 SC Sopron - DVTK (Női NB II. 10. forduló)
Aluinvent DVTK (kosárlabda)
2016. november 7., hétfő
Pihenőnap
2016. november 8., kedd
10:30 Edzés
18:30 Edzés
2016. november 9., szerda
10:30 Edzés
18:30 Edzés
2016. november 10., csütörtök
11:00 Edzés
19:00 Aluinvent DVTK - Yakın Doğu Üniversitesi (Európa Kupa D-csoport 3. forduló, tv: DIGI Sport 1)
2016. november 11., péntek
18:30 Edzés
2016. november 12., szombat
Program később
2016. november 13., vasárnap
18:00 PINKK - Aluinvent DVTK (Női NB I. A-csoport 8. forduló)
DVTK Jegesmedvék (jégkorong)
2016. november 7., hétfő
10:10 Edzés
2016. november 8., kedd
10:10 Edzés
2016. november 9., szerda
10:10 Edzés
18:30 DVTK Jegesmedvék - Dunaújvárosi Acélbikák (Magyar Kupa 3. forduló)
2016. november 10., csütörtök
18:30 Edzés Galacon
2016. november 11., péntek
10:00 Edzés Galacon
18:00 Dunărea Galați - DVTK Jegesmedvék (MOL Liga)
2016. november 12., szombat
17:00 Edzés Csíkszeredán
2016. november 13., vasárnap
9:50 Edzés Csíkszeredán
18:30 ASC Corona Braşov - DVTK Jegesmedvék (MOL Liga)
DVTK-Volán (asztalitenisz)
DVTK-Volán I. (Extraliga)
2016. november 12., szombat
11:00 DVTK-Volán I. - Békési TE I. (7. forduló)
DVTK-Volán II. (NB II. Észak-keleti csoport)
2016. november 12., szombat
15:00 DVTK-Volán II. - TEVA-Debrecen SE I. (8. forduló)
DVTK-Volán III. (NB III. Észak-keleti csoport)
2016. november 12., szombat
15:00 DVTK-Volán III. - Pataki ASC (8. forduló)
DVTK (sakk)
2016. november 13., vasárnap
12:00 DVTK - Duocor-Makói SVSE (NB I. Szabó László csoport 2. forduló)