Összefoglaló 2016. november 5., szombat

Vasas-Femina - DVTK 0-3 (0-1)

A Vasas vendége volt a DVTK női csapata szombaton délután. A piros-fehérek ezúttal sem hibáztak és megérdemelten nyerték meg zsinórban kilencedik bajnokijukat. A gólokat Boros Kinga, André Antónia és Vachter Fanni szerezték.

Női NB II. 9. forduló

Budapest, Budai II. László Stadion. 50 néző. Játékvezető: Landeszmann László (Fekete László, Dósa-Rácz Kitti)
Vasas-Femina: Szinyei - Méhn, Jakus, Szundi, Géczi, Helly, Molnár, Ács, Nagy M., Cilingir, Tali. Vezetőedző: Szabó ilona
Diósgyőri VTK: Varga L. - Váradi, Boros K., Kresák, Bernáth - Paranai, Tóth A., Vachter, André - Kerekes, Újvári Vezetőedző: Fórizs Sándor

Csere: Újvári helyett Bukovszki a 77., Tari helyett Beischlag a 83. percben.
Sárga lap: Cilingir a 14., Tóth A. a 45., Ács a 62., Szundi a 90., Jakus a 90., Szinyei a 92. percben.
Gólszerző: Boros K. (0-1) a 29., André (0-2) az 55., Vachter (0-3) a 92. percben.

29. perc: Tóth passzával Boros indult meg a bal oldalon, majd 14 méterről a hálóba lőtt. 0-1
55. perc: Tóth-Újvári összjáték után André kapott egy kiugratást, amit higadtan értékesített. 0-2
92. perc: Tóth mélységi passzával Vachter lépett ki a védők közül, majd a tizenhatoson belül szabálytalankodtak vele szemben. A büntetőt a sértett értékesítette. 0-3

Fórizs Sándor: - Gratulálok a lányoknak a győzelemhez. Egy jó mérkőzésen sikerült három gólt lőnünk, ami a csapat erejét mutatja.