A párost simán hozták a vendégek, akik nagyon jó fonák befejező pörgetéseket alkalmaztak. 0-1

Egyéniben Molnár kezdett Pázsi ellen. Nagy labdamenetek voltak. A diósgyőri fiú kemény lepörgetéseket alkalmazott. 8-5-nél mintha megállt volna, elveszítette a szettet. A következő játszmában váltogatta az oldalakat. Ez nem tetszett Pázsinak. 1-1-nél folytatta a jó játékot Molnár. A következő játszmát is hozta. Aztán Pázsi is belehúzott, jól szervált és keményen befejezte a labdákat. A döntő játszmában jó kezdés után, visszatámadott a pécsi játékos és nagy csatában, 11:9-re hozta is. 0-2

Széll Demeter ellen következett. Sajnos nem volt esélye Zsoltnak.0-3

Reynolds Nagy ellen folytatta, de sokkal jobban támadott a vendégjátékos és hozta a mérkőzést 3:1-re. 0-4

Molnár a legjobb pécsivel folytatta. Demeter félelmetes fonák pörgetésekkel szétbombázta a fiatal játékost. 8-11, 5-11. Úgy nézett ki, hogy nagyon sima mérkőzés lesz, de Molnár megrázta magát, taktikát váltott és átvette az irányítást. 11-7,14-12. A döntő játszmában pár gyermeteg hibát vétett Molnár és 7-11-re elbukta azt. 0-5

Sajnos utána is a vendégcsapat játéka dominált. Reynolds nagy meccsen veszített Pázsi ellen (0-6), majd Széllnek sem volt esélye Nagy ellen. 0-7

Vasárnap Szécsénybe utazik a DVTK Volán.