Női NB II. 5. forduló

PMFC-Keresztes Lovagok - Diósgyőri VTK 1-3 (1-0)

Pécs, PMFC Kovács-telep Sporttelep. Játékvezető: Pap Tamás (ifj. Schuller Róbert, Fónai Levente)
PMFC: Vajta - Világos, Bocz, Kovács, Grécs, Bucher, Tóth, Laskovics, Eigner, Prigli, Ferencz. Vezetőedző: Rack Róbert
DVTK: Varga - Váradi, Bernáth, Kresák, Boros - André, Tóth, Vachter, Miliczki - Szőke, Újvári.Vezetőedző: Fórizs Sándor

Csere: Szőke helyett Kerekes a 46., Laskovics helyett Derkács a 72., Prigli helyett Takács a 81., Ferencz helyett Pitz a 83., Miliczki helyett Bukovszki a 83. percben.
Sárga lap:
Gólszerző: Eigner (1-0) a 9., André (1-1) a 70., Kerekes (1-2) a 75., Vachter (1-3) a 88. percben.

9. perc: Előreívelt labdáta Varga későn mozdult ki, majd átívelték felette a játékszert, 1-0.
70. perc: Boros indult meg a baloldalon, visszagurítását André lőtte a kapuba, 1-1.
75. perc: Boros-Vachter szögletvariáció után Boros lőtte középre a labdát, amit Kerekes a hálóba lőtt, 1-2.
88. perc: Bernáth mélységi passzával Vachter lépett ki, majd a védők között az üres kapuba lőtt, 1-3.

Fórizs Sándor: - Végigtámadtuk a mérkőzést, rúgtunk öt kapufát. Ezen kívül, főleg a második játékrészben rengeteg helyzetünk volt. Sajnálom, hogy nem lett nagyobb arányú a győzelmünk. Gratulálok a lányoknak a sikerhez, és remélem átérzik annak a súlyát, milyen céljaink vannak.

Szólj hozzá a DVTK hivatalos facebbok oldalán!