DVTK tartalék - Cigánd SE 2-3 (0-1)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Nagy Róbert (Márkus Tamás, Punyi Gyula)
DVTK tartalék: Zöldesi - Bodnár, Karan, Ivánka, Lőrincz - Eperjesi, Kitl, Németh, Nono, Kádas - Boros Vezetőedző: Sütő Szilárd

Cigánd: Egyed (Vereckei) – Molnár, Ruducu, Oltean (Csicsvári), Szilágyi (Eördögh) – Kasza – Nagy R. (Barcsay), Kis (Oláh), Baksa (Katona), Jóni (Angyal) – Popescu (Roszel). Vezetőedző: Fogarasi Zoltán.

Csere: Zöldesi helyett Konyecsik a 46., Ivánka helyett Tucsa a 46., Németh helyett Fazekas a 46., Kitl helyett Germán a 46., Nono helyett Timkó a 46., Kádas helyett Szabó II a 46., Boros helyett Gazdag a 46., Karan helyett Mikolka a 69. percben.

30. perc: szögletből volt eredményes a vendégcsapat,  Popescu a gólszerző, 0-1.
50. perc: Eperjesi félpályás szólója után kilőtte a bal alsó sarkot, 1-1.
56. perc: Oldalsó szabadrúgást követően ismét vezetést szerzett a Cigánd Raducu góljával, 1-2.
75. perc: Baloldali akció után a középre adott labdát 14 méterről lőtte kapuba Katona, 1-3.
87. perc: Formás DVTK támadás végén Eperjesi talált ismét a cigándi kapuba, 2-3.

Sütő Szilárd: - Egy NB II-es csapat ellen küzdelmes mérkőzést játszottunk, ahol a második félidei teljesítménnyel kifejezetten elégedett voltam.

A DVTK tartalék felkészülési programja

2016. július 4., hétfő
a felkészülés kezdete

2016. július 9., szombat
17:30 DVTK tartalék - FK Krásna (elmaradt)

2016. július 13. szerda (Tiszaújváros)
17:00 DVTK tartalék - DVSC-DEAC 1-0 (0-0)

2016. július 16., szombat
10:00 DVTK tartalék - Tállya KSE 5-2 (3-2)

2016. július 19., kedd (Nyírbátor)
DVTK tartalék - Cigánd (az NB III. Keleti-csoportjának legjobb 3. helyezettjeként jövőre az NB II.-ben indul)

2016. július 23., szombat
DVTK tartalék - Kazincbarcikai SC (NB III. Keleti-csoport 6. helyezett)

2016. július 31., vasárnap (Perény-Hím, Szlovákia)
17:00 TJ Družstevník Perín (szlovák 5. osztály, Kelet-Szlovákia, Kassa-Gömöri-csoport 2. helyezett) - DVTK tartalék