Az egy kapusból és kilenc mezőnyjátékosból álló csapatok 2x 35 perces, a két tizenhatos közötti területen lejátszott mérkőzésének első félidejében magabiztosan és eredményesen futballoztak a diósgyőriek, akik Vitelki, Zsoldos, Tasi és Soltész góljaival megnyugtató előnyre tettek szert. A második félidő kiegyenlítettebb játékot hozott és az ellenfélnek sikerült két gólt is szereznie.

Görög Focisuli U12 - DVTK U11 2-4 (0-4)

DVTK: Binda Ottó (Márton Ábris) - Kocsis Gergő, Soltész Dominik, Vitelki Balázs (Sántha Szabolcs), Borza Levente, Gantner Bence, Zsoldos Richárd, Bitó Márk (Nagy Gergő), Figeczki Levente (Mezőssy Márk), Tasi Dominik. Edző: Vitelki Zoltán

Vitelki Zoltán: - Két ellentétes félidőt láttam, de összességében elégedett voltam a látottakkal.