Diósgyőri VTK csapat

Stáb

1977.09.08 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1974.11.08 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1973.12.10 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1978.11.24 születési dátum
HUN útlevél
erőnléti edző
1956.03.31 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
1998.07.31 születési dátum
HUN útlevél
videóelemző
1958.03.06 születési dátum
HUN útlevél
mérkőzéselemző
1962.09.08 születési dátum
HUN útlevél
csapatorvos
1967.04.22 születési dátum
HUN útlevél
masszőr
1991.08.21 születési dátum
HUN , SVK útlevél
fizioterapeuta
1995.09.08 születési dátum
HUN útlevél
fizioterapeuta
1990.03.29 születési dátum
HUN útlevél
technikai vezető
1982.09.16 születési dátum
HUN útlevél
korrektív tréner

Idény közben távozott

1979.06.02 születési dátum
ESP útlevél
vezetőedző
1989.09.23 születési dátum
ESP útlevél
másodedző
1981.07.06 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1984.09.01 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1984.02.07 születési dátum
HUN útlevél
mérkőzéselemző