Magyar Kupa 7. forduló
2019. október 30., szerda
12:30 Dabas (NB III.) - DVTK
A továbbjutás egy mérkőzésen dől el. Amennyiben a rendes játékidőben döntetlen az eredmény - függetlenül a csapatok osztályba sorolásától -, akkor 2x15 perces hosszabbítás következik. Ha a hosszabbításban mindkét sportszervezet azonos számú gólt ér el, vagy nem esik gól, a továbbjutás a büntetőpontról végzett rúgásokkal dől el.
A párosítás
2019. október 29., kedd
18:30 FC Ajka (NB II.) - Újpest FC (NB I.) - tv: M4 Sport
2019. október 30., szerda
12:30 FC Dabas (NB III.) - Diósgyőri VTK (NB I.)
12:30 Kazincbarcika (NB II.) - Budapest Honvéd (NB I.)
12:30 Termálfürdő Tiszaújváros (NB III.) - MOL Fehérvár FC (NB I.)
12:30 Szegedi VSE (megyei I.) - Ózdi Kohász SC (NB III.)
12:30 HR-RENT Kozármisleny (NB III.) - Kisvárda Master Good (NB I.)
12:30 Budaörs (NB II.) - ZTE FC (NB I.)
12:30 Sényő-Carnifex FC (NB III.) - Mezőkövesd Zsóry FC (NB I.)
12:30 BKV Előre (NB III.) - Ferencvárosi TC (NB I.)
12:30 Maglódi TC (megyei I.) - Puskás Akadémia FC (NB I.)
12:30 Salgótarjáni BTC KFT (megyei I.) - Paksi FC (NB I.)
12:30 Debreceni EAC (NB III.) - MTK Budapest (NB II.)
12:30 Tamási 2009 FC (megyei I.) - Monor (NB III.)
12:30 ASR Gázgyár (megyei I.) - WKW ETO FC Győr (NB II.)
12:30 Nagybajomi AC (megyei I.) - Dorogi FC (NB II.)
12:30 Berettyóújfalui SE (megyei I.) - BFC Siófok (NB II.)
12:30 Szarvasi FC 1905 (megyei I.) - Balkányi SE (megyei I.)
12:30 Credobus Mosonmagyaróvár (NB III.) - Tállya KSE (NB III.)
12:30 Sárbogárd SE (megyei I.) - Vác FC (NB II.)
12:30 Vép VSE (megyei I.) - Szeged-Csanád Grosics (NB II.)
12:30 Szombathelyi Haladás (NB II.) - Herold Trans Ménfőcsanak (NB III.)
12:30 III. KER TVE (NB III.) - Nyíregyháza Spartacus FC (NB II.)
12:30 Balatoni Vasas SE (megyei I.) - Dabas-Gyón FC (NB III.)
12:30 Füzesgyarmati Sport Klub (NB III.) - Békéscsaba 1912 Előre (NB II.)
12:30 PMFC (NB III.) - Rákosmente KSK (NB III.)
18:00 Tatabányai SC (megyei I.) - DVSC (NB I.)
18:00 Duna Aszfalt TLC (NB II.) - Kaposvári Rákóczi FC (NB I.)
18:00 KTE Hufbau (NB III.) - Lipót Pékség SE (NB III.)
18:00 SC Sopron (megyei I.) - Budafoki MTE (NB II.)
18:00 Dunaújváros (NB III.) - FC Nagykanizsa (NB III.)
18:00 Gyirmót FC Győr (NB II.) - Soroksár SC (NB II.)
20:00 Pápai Perutz FC (NB III.) - Vasas FC (NB II.) - tv: M4 Sport
A mezőny
NB I. (12 csapat)
DVTK
Budapest Honvéd
DVSC
Kaposvári Rákóczi FC
Kisvárda Master Good
Mezőkövesd Zsóry FC
MOL Fehérvár FC
Paksi FC
Puskás Akadémia FC
Újpest FC
Ferencvárosi TC
ZTE FC
NB II. (18 csapat)
Békéscsaba 1912 Előre
BFC Siófok
Budafoki MTE
Budaörs
Credobus Mosonmagyaróvár
Dorogi FC
Duna Aszfalt TVSE
FC Ajka
Gyirmót FC Győr
Kazincbarcika
MTK Budapest
Nyíregyháza Spartacus FC
Soroksár FC
Szeged-Csanád Grosics
Szombathelyi Haladás
Vác FC
Vasas FC
WKW ETO FC Győr
NB III. (19 csapat)
BKV Előre
Dabas-Gyón FC
DEAC
Dunaújváros
FC Dabas
FC Nagykanizsa
Füzesgyarmati SK
Herold Trans Menfőcsanak
HR-Rent Kozármisleny
III. Ker. TVE
KTE Hufbau
Lipót Pékséd SE
Monor
Ózdi Kohász SC
Pápai Perutz FC
PMFC
Sényő-Carnifex FC
Tállya KSE
Termálfürdő Tiszaújváros
Megyei/BLSZ I. osztály (15 csapat)
ASR Gázgyár (Budapest)
Balatoni Vasas SE (Siófok, Somogy megye)
Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)
Berettyóújfalui SE (Hajdú-Bihar megye)
Maglódi TC (Pest megye)
Nagybajomi AC (Somogy megye)
Sárbogárd SE (Fejér megye)
Sárisápi BSE (Komárom-Esztergom megye)
Salgótarjáni BTC (Nógrád megye)
SC Sopron (Győr-Moson-Sopron megye)
Szarvasi FC 1905 (Békés megye)
Szegedi VSE (Csongrád megye)
Tamási 2009 FC (Tolna megye)
Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye)
Vép VSE (Vas megye)