U16A bajnokság elődöntő - 3. mérkőzés

2019.03.24. vasárnap, 15:00, Újpesti Jégcsarnok

UTE A - DVTK Jegesmedvék A 8-4 (1-2, 2-4, 3-0)

A két győztes meccsig tartó párharc végeredménye 2-1, amivel az UTE A jutott a bajnoki döntőbe.

U16A bajnokság 3. helyért - 1. mérkőzés

2019.03.26. kedd, 19:00, Kisstadion

MAC Budapest A - DVTK Jegesmedvék A 2-6 (0-0, 0-1, 2-5)

A két győztes meccsig tartó párharc állása 0-1. A második mérkőzést április 1-én rendezik a Miskolci Jégcsarnokban.

U16IV. csoport középszakasz

2019.03.24. vasárnap, 11:35 Miskolci Jégcsarnok

DVTK Jegesmedvék B - Lehel HC 5-6 h.u. (1-2, 2-1, 2-2, 0-1)

Tabella - U16IV. csoport középszakasz

U12A bajnokság

2019.03.21. csütürtök, Vasas Jégcentrum

Vasas SC A1 - DVTK Jegesmedvék A1 0-0*
Vasas SC A2 - DVTK Jegesmedvék A2 0-0*

*nincs hivatalos eredményszámítás

Koszta Ákos: A1: Rosszul kezdtük a mérkőzést, amit ellenfelünk gyorsan kihasznált és fölényes előnyre tett szert. Szerencsére sikerült a második és harmadik játékrészben összekapnunk magunkat és kiegyenlítettünk. Kevéssel a vége előtt ismét gólt szerzett a Vasas, így alulmaradtunk egy góllal (3-4), de sikerült szép helyzeteket kialakítanunk. Összességében jól játszodtunk. Ami nagyon tetszett a mérkőzés alatt, az a harmadból kijövetel volt. Sikerült gyors kontrákból, két-három passzal gólt szereznünk.
A2: Kényelmesen kezdtük a meccset, ami sokba került és rögtön ellenfelünk akarata érvényesült jobban. Néhány perc után magunkra találtunk és sikerült felzárkózni, de sajnos elrontottuk a végjátékot, amellyel fölényes hazai győzelem született. Főként a saját harmadunkban, illetve a kapunk előtt nem voltunk elég kemények, hiányzott a letámadás. Könnyelműen játszottunk, amely 7-2-es vereséghez vezetett.

Nem ért véget a hét ezzel a két mérkőzéssel, mivel Budapestről Dunaújvárosba utaztunk tovább. Háromnapos tornán vettünk részt, hét mérkőzésen léptünk jégre. Három cseh, illetve négy magyar csapat ellen mértük össze tudásunkat. Sikerült nagyon pörgős meccseket játszanunk, az első két nap. A magyar csapatok közül (DAB, Győr, UTE, Vasas) csak nekünk sikerült a cseh ellenfeleinkkel szemben felvenni a mérkőzések ritmusát. A szombati játéknap sikerült a legjobban a HC Letci Letňany ellen 2-2-re, illetve 5-5-re zártunk, nem sok hiányzott a győzelemhez. Másik ellenfelünk a Blackhawks csapata volt, amely egy Select volt (4-5 csapatból tevődött össze) 1-1, illetve 1-4 eredmények születtek. Sajnos vasárnap már más játékot mutattunk, fáradtak voltunk úgy fizikálisan, mint mentálisan. Úgy indultunk neki a napnak, hogy ha jó mérkőzéseket játszunk, akár dobogósok is lehetünk. Dunaújváros ellen 0-0, illetve 2-4 és Újpest ellen 1-2, 1-3 eredményeket értünk el. Végül 7. helyen végeztünk. Összességében egy nagyon színvonalas, erős tornán vettünk részt, amelyből mindenki rengeteget tanulhatott.