U Olimpia Cluj - DVTK 0-1 (0-1)

U Olimpia Cluj I. félidő: Boandă - Negrea, Meluță, Nagy, Ciolacu - Bortan, Tărășilă, Neacșu - Carp, Bâtea și Bălăceanu.
U Olimpia Cluj II. félidő: Babb (Câmpean, 75.) - Negrea, Meluță, Nagy (Botojel, 60.), Ciolacu - Bortan, Neacșu (Mirea, 55.), Borodi R., Bălăceanu (Iancu, 60.), Carp (Borodi A., 60.), Bâtea.
DVTK: Szőke-Nagy - Ficzay, Sandu, André (Balázs Cs., 75.), Bradić, Vachter (Ónodi, 75.), Tóth A., Nagy F., Jáhn, Paul, Barker (Vig, 75.).

Gólszerző: Bradić (0-1) a 44. percben.

Kulcspillanatok:

44 perc: Barkert buktatták a tizenhatoson belül és a megítélt büntetőt Bradić értékesítette. 0-1

Fórizs Sándor: - Egy jó iramú mérkőzésen sikerült egy magabiztos győzelmet aratni. A lányok a mai napon nagyszerűen játszottak, védekezésben sokat segítettek egymásnak és egy igazi csapatot alkottak. Remélem, a tavasz folyamán tétmérkőzéseken ugyan ez a mentalitás fogja jellemezni őket. Jövő vasárnap 15 órakor sok szeretettel várunk minden kedves szurkolót a Haladás elleni Magyar Kupa elődöntőre a DVTK Stadionba!