2019. január 12. szombat 18.50 St.Pölten Eishalle

Okanagan Hockey Club Europe "Red" - DVTK Jegesmedvék 7-10 (2-4, 3-3, 2-3)

Okanagan Hockey Club Europe "Red": Simon (Lievens) - Graham, Polimac, Gellon, Fawer, Risland, Topkasov, Dikov, Popovic, Katovich, Mesterhazy, Khmelov, De Nardin, Koczan, Komaromy, Kramer, Isogai, Trommet, Vezetőedző: John Miner

DVTK Jegesmedvék: Lehoczki (Gratzl) - Ujj, Fazakas, Barkó, Pecsét, Kamarási, Szilágyi, Ráduly,  Szöcs, Lövei, Mattyasovszky, Thesz, Galajda, Demkó, Vezetőedző: Urbán Péter

Gólszerzők: Szilágyi (0-1), Demkó (0-2), Galajda (0-3), Barkó (0-4), Komaromy (1-4), Dikov (2-4), Isogai (3-4), Kramer (4-4), Lövei (4-5), Szöcs (4-6), Mattyasovszy (4-7), Gellon (5-7), Komaromy (6-7), Lövei (6-8), Topkasov (7-8), Galajda (7-9), Lövei (7-10)

Tabella EBJL - középszakasz

U16 A bajnokság - középszakasz

2019. január 10. csütörtök 18.50 Miskolci Jégcsarnok

DVTK Jegesmedvék A - SZJA 2003 ISK-CSíkszereda 6-1 (1-0, 2-1, 3-0)

DVTK Jegesmedvék: Praták - Szalay, Gere, Illés. Tóth T., Kurys, Farkas, Molnár, Trozsák, Kiss, Kocsis, Balogh, Kovács, Rőczei, Novotny, Kolláth, Tóth P., Vezetőedző: Verba Gábor

Verba Gábor: Amit kértem a fiúktól azt maximálisan megvalósították ezen a mérkőzésen. Amikor picit feljött a Csikszereda, rögtön tudtunk válaszolni Szalay Boldi góljainak köszönhetően és így nem volt esélyük a győzelemre. Gratulálok az egész csapatnak!

2019. január 13. vasárnap 14.30 Miskolci Jégcsarnok

DVTK Jegesmedvék A - UTE A 3-4 (1-1, 1-2, 1-0, 0-0, 0-1) b.u.

DVTK Jegesmedvék: Praták - Szalay, Gere, Illés, Tóth, Kurys, Farkas, Molnár, Trozsák, Kiss, Kocsis, Dezső, Kovács, Rőczei, Balogh, Novotny, Kolláth. Vezetőedző: Verba Gábor

Verba Gábor: Ezen a mérkőzésen két egyforma képességű csapat találkozott. Az első harmadot gyors és agresszív játékkal sikerült kezdeni, de a 2. harmadban az UTE átvette a vezetést. Sikerült a záró harmadban kiegyenlíteni, de a hosszabbításban több helyzetet nem tudtunk gólra váltani. Jöhettek a büntetők, mi nem tudtunk egyet sem belőni az ötből, míg az UTE az utolsó sorozatban szerzett találatával elvitte a 2 pontot Miskolcról.

TabellaU16 A bajnokság - középszakasz

U14 A bajnokság - Középszakasz 7-12. helyosztó

2019.01.12. szombat 15:15 Miskolci Jégcsarnok

DVTK Jegesmedvék - Dunaújvárosi Acélbikák 8-3 (1-1, 5-2, 2-0)

DVTK Jegesmedvék:  Orosz - Farkas, Mészáros, Matyika, Pásztor, Tóth, Miss-Manozo, Mura, Bak, Kunsági, Oláh, Kovács, Orosz, Filepkó, Oláh, Pitti, Szatmári, Vezetőedző: Láda Péter

Dunaújvárosi Acélbikák:  Leitgeb (Csörgő) - Horváth, Rácz, Marlen, Nagy, Piszmann, Denkmajer, Pinczés, Barna, Karaisaridis, Kuminka, Gubits, Léhi, Lack, Regős, Nagy, Vezetőedző:Eerme Mart

Gólszerző: Nagy (0-1), Tóth (1-1), Barna (1-2), Farkas (2-2), Filepkó (3-2), Farkas (4-2), Mészáros (5-2), Denkmajer (5-3), Szatmári (6-3), Bak (7-3), Oláh (8-3),

TabellaU14 A bajnokság - Középszakasz 7-12. helyosztó

U12 A bajnokság

2019.01.13. vasárnap

DVTK Jegesmedvék A1 - Dunaújvárosi Acélbikák A1*
DVTK Jegesmedvék A2 - Dunaújvárosi Acélbikák A2*

*nincs hivatalos eredményszámítás

Koszta Ákos: A1-es csapatunknak a Dunaújváros ellen csakis a győzelem volt elfogadható és volt miért visszavágnunk a szezonnyitó mérkőzésen való egy gólos vereségért. Jól kezdtünk, végül sikerült egy gólgazdag mérkőzést játszanunk, amely a javunkra dőlt el. Kiemelném, hogy a közeli párharcokban sikerült nagyon agilisan játszanunk, ezáltal rengetegszer sikerült megszereznünk a korongot az ellenfelünktől. Bízom benne, hogy az elkövetkező mérkőzéseken is megmutatkozik ez és ezáltal még sikeresebbek leszünk.

A2-es csapatunk jól kezdte a mérkőzést, helyzetet helyzetre halmoztunk amiből sikerült vezetést szereznünk. Szünet után újra mi domináltunk és kevés lehetőséget hagyva ellenfelünknek ez így maradt az utolsó sípszóig. Sajnos még üres kapuba sem sikerült betalálnunk. Majdnem minden sportágban jellemző, hogy megbosszulja magát ez a sok elpazarolt helyzet és velünk is ez történt. A harmadik játékrészben ellenfelünk kiegyenlített és döntetlen lett a mérkőzés eredménye. Keserű szájízzel hagytuk el a pályát, ezen a mérkőzésen csatáraink nem voltak elég felkészültek vagy nem koncentráltak úgy, hogy értékesítsék a helyzeteinket. Ellenfelünk örülhetett, mivel öt helyzetből sikerült egy döntetlen mérkőzést kialakítania. Magunkról nem mondhatom el ugyanezt, mivel nekünk húszból kettő ment át a gólvonalon. Egyszerű játék és lövések helyett mindig egy ütemmel több volt a játékunkban és ez sikertelenséghez vezetett.

U12 C bajnokság

FC Hatvan Gigászai - DVTK Jegesmedvék C*

Keret: Szecskó (Vígh) - Lupkovics, Orosz, Bernád, Farkas, Bakos, Forod, Nagy-Herceg, Obeda, Kazinczí, Spisák, Csermák, Kiss, Szili, Edző: Budai Roland

Budai Roland: Csapatunkkal Jászberényben játszottunk az FC Hatvan Gigászai együttese ellen és sajnos 6-1 es vereséget szenvedtünk.