Erste Bank Young Stars League

Ifj. Ocskay Gábor JA - Hokiklub Budapest DVTK 6-2 (1-2, 2-0, 3-0)

2018.12.02. vasárnap 13:30 Székesfehérvár, játékvezetők: Berger Ákos, Szabó Dávid, Bencze Máté

Ifj. Ocskay Gábor JA: Horváth - Kovács, Halasi, Németh, Roczanov, Galusnyák, Rajz, Németh, Horváth, Kóger, Ilich, Dézsi, Kis, Rétfalvi, Almási, Parragi Vezetőedző: Andrej Brodnik

Hokiklub Budapest DVTK: Horváth - Halaszik, Ráduly, Verba, Bán, Karácsony, Kovács, Molnár, Somogyi, Pataky, Szécsi, Becze, Marosi, Tóth, Hajzler, Vezetőedző: Stefán Mega

Gólszerzők: Pataky (0-1), Horváth (1-1), Somogyi (1-2), Rajz (2-2), Kovács (3-2), Almási (4-2), Almási (5-2), Kóger (6-2)

Tabella - Erste Bank Young Stars League

Magyar U20 B bajnokság

DVTK Jegesmedvék - UTE 5-2 (1-1, 1-0, 3-1)

2018.12.01. szombat 12:45 Miskolci Jégcsarnok, játékvezetők: Vincze Dániel, Mokrai Ádám. Ling Tamás

DVTK Jegesmedvék: Agárdy (Horváth) - Futó, Ráduly, Ivácson, Török, Verba, Dankó, Fazakas, Pós, R.Szabó, Smaraglai, Lakatos, Schupler, Kiss, Lövei, Somogyi, Kabai, Vezetőedző: Popovics Patrik

UTE: Sági (Márkus) -  Hegedűs, Pokornyi, Bulcsu, Pápa, Zsigmond, Banga, Fekete, Horváth, Mansson, Molnár, Szabó, Horváth, Barta, Gáspár, Endrei, Vezetőedző: Virág Csaba

Gólszerzők: Lövei (1-0), Barta (1-1), Lövei (2-1), Dankó (3-1), Török (4-1), Mansson (4-2), Lövei (5-2)

Magyar U16 A bajnokság

DVTK Jegesmedvék A - Ifj. Ocskay Gábor JA 3-4 (1-2, 2-0, 0-1)

2018.12.02. vasárnap 11:45 Miskolci Jégcsarnok, játékvezetők: Marek Zsolt, Nyiri Zoltán, Mokrai Ádám

DVTK Jegesmedvék A: Praták (Orosz) - Szalay, Gere, Illés, Tóth, Kurys, Molnár, Farkas, Trozsák, Kiss, Kocsis, Balogh, Kovács, Kolláth, Novotny, Tóth, Vezetőedző: Verba Gábor

Ifj. Ocskay Gábor JA.:  Hegedűs (Kajtor) - Molnár, Bajkó, Fodor, Jábor, Hamrák, Deák, Szabó, Alapi, Dézsi, Kiss, Birkás, Szabó, Ambrus, Horváth, Keceli-Mészáros, Erdélyi, Vezetőedző: Ondrejcik Rastislav

Gólszerzők: Ambrus (0-1), Hamrák (0-2), Kocsis (1-2), Illés (2-2), Tóth (3-2), Alapi (3-3), Alapi (3-4)

Verba Gábor: Az első harmadot elég bátortalanul kezdtük, túlságosan tiszteltük az ellenfelet. A két bekapott gól azonban felébresztette a csapatot. A szünetben kértem a fiúkat, hogy erőszakosabb, agresszívabb hokit játszunk, ami eredményre vezetett és 3-2-re megfordítottuk az eredményt a záró harmadra. Sajnos sok kiállítást szedtünk össze az utolsó harmadban, emiatt nem sokat tudtunk támadni, ennek köszönhetően 3-3-ra kiegyenlített a fehérvári csapat. Jöhetett a hosszabbítás, ahol sajnos egy ártatlan megpattanó lövés eldöntötte az ellenfelünk javára a mérkőzést. Nem lehet rossz szájízünk a mérkőzést követően, hisz a Fehérvártól pontot szerezni mindig nagy teljesítmény. Dicséret az egész csapatnak!

Tabella - Magyar U16 A bajnokság

Magyar U16 C bajnokság

DVTK Jegesmedvék B - Debreceni Hoki Klub B 21-0 (12-0, 5-0, 4-0)

2018.12.02. vasárnap 13:45 Miskolci Jégcsarnok, játékvezetők: Lövei Patrik, Szeszák Martin, Vincze László

DVTK Jegesmedvék A: Gulyás (Mamrus) - Kis, Nagy, Gál, Paulik, Zimány, Bartkó, Posta, Kurucz, Rőczei, Márton, Mészáros, Balogh, Orosz, Vezetőedző: Orosz Szilveszter

Debreceni Hoki Klub B:  Tóth (Konyhás) - Komáromi, Némethi, Farkas, Szabó, Szabó, Erdei, Rácz, Juhász, Juhász, Árva, Bodnár, Khoma, Vezetőedző: Köllő István

Gólszerzők: Rőczei (1-0), Kis (2-0), Gál (3-0), Orosz (4-0), Paulik (5-0), Mészáros (6-0), Mészáros (7-0), Gál (8-0), Kurucz (9-0), Bartkó (10-0), Bartkó (11-0), Gál (12-0), Paulik (13-0), Gál (14-0), Balogh (15-0), Gál (16-0), Paulik (17-0), Rőczei (18-0), Zimány (19-0), Márton (20-0), Kurucz (21-0)

Tabella - Magyar U16 C bajnokság

Magyar U12 A bajnokság

MAC Budapest A1 - DVTK Jegesmedvék A1*
MAC Budapest A2 - DVTK Jegesmedvék A2*

*nincs hivatalos eredményszámítás

A1 keret: Dezső - Molnár, Oláh, Czina, Oravecz, Trajcsik, Besenyei, Fülöp, Lengyel, Trozsák, Zsámbok, Kojsza, Edzők: Bíró Ignác, Koszta Ákos

A2 keret: Veres-Fucsku - Balog, Gábor, Jurás, Újj, Haraszti, Kovács, Puskás, Lukács, Nemes, Schwartz, Köteles, Szőnyi-Paszternák, Edzők: Bíró Ignác, Koszta Ákos

Koszta Ákos: A1 csapatuknál sajnos a fél társaság egész héten beteg volt és így nem tudtunk teljes értékű edzésmunkát végezni. Ez rögtön megmutatkozott a teljesítményünkön. Az ellenfél amúgy is egy jobb csapat. Az előzményeket figyelembe véve nem sok jóra számíthattunk. Ez sajnos hamar beigazolódott. Már a mérkőzés elejétől ők irányították a mérkőzést. A kevés adódó lehetőségből egyszer voltunk eredményesek. Sajnos a saját kapunk előtt a védekező munkánk nagyon gyenge volt. Ezért a kipattanókból rendre az ellenfél jött ki győztesen. Remélem a visszavágó mérkőzésen nagyobb ellenállást fogunk tanúsítani.
A2-es csapatunk jól kezdte az első harmadot, oda-vissza helyzetekkel játszottunk. A szünet után viszont a második játékrész nem sikerült túl jól, három gólt is kaptunk. Fegyelmezetlenül játszottunk, kiállításokat szereztünk, amit az ellenfelünk gólra is váltott. Sikerült ugyan nekünk is gólt szereznünk, de ez csak az eredmény szépítésére volt elég, a győzelemhez kevésnek bizonyult. Kihagytunk négy helyzetet kapussal szemben, 5-1 arányban alúlmaradtunk. A helyzetkihasználásokban rengeteget kell még fejlődjünk, emellett még a fegyelmezett játék és a helyezkedés is sok kívánnivalót hagy maga után.

Magyar U12 C bajnokság

Debreceni Hoki Klub C - DVTK Jegesmedvék C*

Keret: Vígh - Csermák, Kolozsvári, Bernád, Farkas, Bakos, Nagy-Herceg, Szili, Fülöp, Spisák, Tóth, Fodor, Kiss, Késmárky, Obeda, Simon, Vezetőedző: Budai Roland

Budai Roland: Egygólos vereséget szenvedtünk, főként helyezkedési hibák voltak, amiből a gólokat kaptuk.