Magyar U14 A bajnokság

Dunaújvárosi Acélbikák - DVTK Jegesmedvék 8-9 h.u. (2-5, 1-2, 5-1, 0-1)

2018.11.10. szombat 13:15 Dunaújvárosi Jégcsarnok, játékvezetők: Abonyi Attila, Pinczés Olivér

Dunaújvárosi Acélbikák: Leitgieb - Denkmajer, Rácz, Léhi, Nagy, Piszmann, Kuminka, Pinczés, Barna, Lack, Molnár, Débics, Horváth, Karaisaridis, Marlen, Regős, Vezetőedző: Jávorics Gábor

DVTK Jegesmedvék: Madarász -  Farkas, Cserjési, Pásztor, Tóth, Kunsági, Kovács, Orosz, Bak, Mészáros, Szatmári, Kiss-Manozo, Mura, Filepkó, Oláh, Pitti, Vezetőedző: Láda Péter

Gólszerzők: Szatmári (0-1), Pitti (0-2), Pásztor (0-3), Nagy (1-3), Orosz (1-4), Barna (2-4), Tóth (2-5), Szatmári (2-6), Tóth (2-7), Karaisaridis (3-7), Rácz (4-7), Nagy (5-7), Piszmann (6-7), Nagy (7-7), Mészáros (7-8), Barna (8-8), Pásztor (8-9)

Láda Péter: Az első két harmadban jól játszottunk. Hiába vezettünk 7:3-ra a harmadik harmadban sajnos nem tudtunk mit kezdeni a rengeteg kiállítással. Pozitív, hogy ilyen helyzetben is meg tudtuk nyerni a végén mérkőzést.

Tabella - Magyar U14 A bajnokság

Magyar U12 A bajnokság

DVTK Jegesmedvék A1 - KSI SE A1*
DVTK Jegesmedvék A2 - KSI SE A2*

A1 keret: Dezső - Molnár, Oláh, Czina, Oravecz, Trajcsik, Besenyei, Fülöp, Lengyel, Mihalkó, Trozsák, Zsámbok

A2 keret: Veres-Fucsku - Gábor, Puskás, Jurás, Szőnyi-Paszternák, Újj, Balog, Kovács, Haraszti, Lukács, Nemes, Schwartz

Koszta Ákos: Hétvégén végre elérkezett az első hazai mérkőzés is, másfél hónap bajnoki rajt után. Első hazai meccsünk a Fradi ellen elmaradt és december 14-én kerül megrendezésre. Mindenki éhes volt a sikerre, mivel az utóbbi néhány meccsen a szerencse sem állt melletünk és fortuna mindig az ellenfeleink támogatta. Minden egyes edzésen az utóbbi két hétben a hétvégi meccsekre készültünk. Nem volt más elvárás, mint a győzelem a KSI csapatai ellen. A1 csapatunk agilisan kezdte a mérkőzést, néhány perc elteltével vezetést is szereztünk. Egyre jobban telt az idő és jöttek a gólok is. Sikerült jó mérkőzést játszanunk, rengeteg helyzetet és lövést tudtunk kialakítani. Végig mi domináltunk, kevés helyzetet hagyva ellenfelünknek. Sajnos voltak pillanatok, mikor vétettünk hibákat és az ellenfél abból a kevésből is két gólt tudott szerezni. Amit kiemelnék az előző mérkőzésekhez képest, hogy kevés kiállítást kaptunk, nem hoztuk magunkat nehéz helyzetekbe az emberhátrányok miatt és sokkal több volt az összjáték, mint az egyéni megmozdulás. Összességében nagy arányú győzelmet arattunk, büszke vagyok a fiúkra. A2 csapatunk is jól kezdte a mérkőzést, az első harmad képe után ki-ki meccs volt és benne volt a levegőben, hogy bármelyik csapat győzhet. Egy-egy gólos első harmad után, bent ragadtunk az öltözőben és két perc alatt két gólt is szerzett ellenfelünk. Úgy tűnt egy ideig, hogy jót tett az időkérés és sikerült frissíteni a fejekben és még tudtunk csiszolni az eredményen, de a harmad végére ismét kifáradtunk. Az utolsó játékrészben nem sok babér termett számunkra a néhány kapuralövésen kívül. Egy teljesen nyerhető mérkőzésen maradtunk alul. Jövő hétvégén Székesfehérváron vendégeskedünk.

*nincs hivatalos eredményszámítás

Magyar U12 C bajnokság

DVTK Jegesmedvék C - FC Hatvan Gigászai*

Keret: Vigh - Csermák, Kolozsvári, Farkas, Simon, Bakos, Orosz, Mezey, Bernád, Kiss, Szakács, Lupkovics, Szecskó, Késmárky, Nagy-Herceg, Obeda

Budai Roland: A mérkőzésen 6-4-es vereséget szenvedtünk, de láttam pozitív dolgokat. Több U10 es korosztalyban játszó gyerekkel álltunk fel, akiknek ez volt az első nagypályás mérkőzése.

Magyar U10 A bajnokság

Az U10 A csapat Budapesten vett részt rangos tornán, a Ferencváros sátras pályáján.

Eredmények:
DVTK Jegesmedvék - Debreceni HK 2-5
MAC - DVTK Jegesmedvék 2-3
Dunaújvárosi Acélbikák - DVTK Jegesmedvék 5-6
KMH - DVTK Jegesmedvék 5-3

A keret: Pipoly Csongor (GK), Spisák Nándor Kojsza Kende (3) Kazinczy-Nagy Bálint (3) Tóth Milán (2) Majoros Márk (3) Sebők Lóránt (1) Fülöp Balázs Rózsa Soma (1) Puskás Zekő (1), Edző: Matyika János

Matyika János: Ez a torna egy jó megmérettetés volt, hogy hol tartunk a többi A-s csapathoz képest. Sajnos a vereségeket magunknak hoztuk össze, a koncentráció hiánya, a taktika be nem tartása, és a lustaság miatt. Sokan a saját tudásuk alatt teljesítettek. Persze nem csak negatívum volt, több gyerek is bebizonyította, hogy helye van az A csapatban. Ki kell emelnem Puskás Zekőt, aki 96 (4x24) percen keresztül, igazi harcos karaktert mutatott, fáradhatatlanul ment, és mindig fegyelmezetten koncentráltan lépett jégre. A győztes meccseken megmutattuk, hogy van helyünk az A csoportban, illetve reményteli, hogy van 4-5 olyan gyerek a csapatban, akik képesek felvenni a versenyt, akikre lehet építeni egy jó csapatot. Van hova fejlődnünk, és szerencsére van több olyan gyerek is a B csapatban, akik a hozzáállásukkal, munka moráljukkal jogosan kopogtathatnak az A csapat ajtaján. Legközelebb a nagy hagyományokkal bíró Mikulás Kupán, Gyergyószentmiklóson, és Csíkkarcfalván rendezett tornán veszünk részt egy A és egy B csapattal.