Felkészülési mérkőzés

Kelen SC - DVTK 0-8 (0-4)

DVTK: Szőke-Nagy - André, Molnár, Ficzay, Boros - Nagy F., Tóth A., Balázs Cs. - Bradić, Milunović, Sandu. Vezetőedző: Fórizs Sándor

Csere: Bradić helyett Kerekes a 46., André helyett Sinka a 46., Nagy F. helyett Ónodi a 46. percben.
Gólszerző: Milunović (0-1) a 14., Bradić (0-2) a 20., Bradić (0-3) a 23., Sandu (0-4) a 31., Milunović (0-5) az 56., Milunović (0-7) a 73., Sandu (0-8) a 80., Milunović (0-9) a 88. percben.

14. perc: Sandut buktatták a büntetőterületen belül, a megítélt büntetős Milunović értékesítette, 0-1.
20. perc: Nagy Fanni indította Milunovićot, akinek a középre gurítását Bradić lőtte a kapuba, 0-2.
23. perc: André indította Bradićot. aki a kapus mellett eltolta a labdát, majd a kapuba gurított, 0-3.
31. perc: Milunović indította Sandut, aki hét méterről lőtt a kapuba, 0-4.
56. perc: Sandu indította Milunovićot, aki kicselezte a kapust és az üres kapuba gurított, 0-5.
73. perc: Kerekes indította Milunovićot, aki az előző góljához hasonló találatott szerzett, 0-6.
80. perc: Milunović indította Sandut, aki a kapus mellett a rövid sarokba lőtt, 0-7.
88. perc: A tizenhatoson belül Sandu passzolt Milunovićnak, aki a kapust kicselezve lőtt a kapuba, 0-8.

Fórizs Sándor: - Két hete kezdtük el a felkészülést a következő szezonra, ez a találkozó pedig első mérkőzésnek ebben az időszakban megfelelő volt. A támadójáték gyakorlása volt az elsődleges cél, ami azt gondolom jól sikerült. Tetszett, ahogy a régi és az új játékosok megtalálták az összhangot a pályán, és igazi csapatként dolgoztak együtt mind támadásban, mind védekezésben. Ellenfelünknek sok sikert kívánok a bajnokságban!