Felkészülési mérkőzés

Budapest Honvéd-MFA II. - DVTK tartalék 0-2 (0-0)

Bozsik Stadion, műfüves pálya
Budapest Honvéd-MFA II.: Berla - Erdélyi, Fehér, Kalmár, Horváth Cs. - Stoiacovici, Király Á., - Bíró Á., Hegedüs M., Májer, Musa Abdulla. Vezetőedző: Pisont István
DVTK tartalék: Bukrán - Ivánka, Mahalek, Tucsa, Orosz M. - Molnár M., Szalóczy, Korbély, Vitelki B., Ternován - Szabó II B. Vezetőedző: Sütő Szilárd

Csere: Szalóczy helyett Géringer L. a 25., Molnár helyett Jambrich az 57., Vitelki B. helyett Kacsó a 68., Bukrán helyett Konyecsik a 70. percben.
Gólszerző: Szabó II B. (0-1) a 86., Orosz M. (0-2) a 90. percben.

86. perc Korbélyt buktatták a büntető területen belül. Szabó II B. értékesítette a tizenegyest. 0-1
90. perc Orosz lőtt a tizenhatos bal sarkából a hosszúba.  0-2.

Pisont István: - Rohanós foci volt mind a két részről. Az első félidőben még voltak jó dolgaink, a másodikban már kevésbé. A váltások is megnehezítették a dolgunkat. Összességében jó meccset játszottunk, de minőségben nem tudtuk azt hozni, mint amit szerettem volna. Bár két kapufája is volt a DVTK-nak, igazán nem forogtak veszélyben a kapuk. Nem vagyok elégedett, sokkal jobb volt a hétközi mérkőzésünk a Csepel ellen.

Sütő Szilárd: - Az egész mérkőzésen jó felfogásban játszottunk. Az első félidőben a letámadásaink jól működtek, de az abból szerzett labdákból nem tudtunk igazán veszélyesek lenni. A második félidőben is megmaradt az agresszivitásunk, és játékban is feljavultunk. Úgy gondolom, hogy teljesen megérdemelten nyertük meg ezt a kifejezetten jó iramú mérkőzést. Orosz Marcinak gratulálok, hogy bemutatkozott a korosztályos válogatottban és 3 nap alatt két komoly mérkőzésen nyújtott jó teljesítményt.