A DVTK U19-es csapata a másodosztályú bajnokság harmadik helyén áll 24 megszerzett ponttal. Fogarasi Zoltán együttese nyolc győzelmet aratott eddig a szezonban, és 31 lőtt góllal a második legtöbbször talált az ellenfelek kapujába, míg az ellenfelek mindösszesen 9 alkalommal voltak eredményesek a DVTK ellen, ebben a mutatóban pedig a bajnokság legjobb együttese a DVTK U19.

A DVTK U19-es csapatának legutóbbi mérkőzése

U19 II. osztály 11. forduló

Újpesti TE - Diósgyőri VTK 1-4 (0-2)

Budapest, Szusza Ferenc Stadion. Játékvezető: Zahorán János (Vrbovszki Pál, Kovács Krisztina)
UTE: Koplányi - Mándoki, Adorján, Manojlovic, Kristán, Tajti, Bartusz, Barbara, Migend, Kiss, Nemes. Utánpótlás edző: Erős Károly.
DVTK: Konyecsik - Tőzsér, Géringer T., Valkay, Balogh A., Kitl K., Vitelki, Géringer L., Korbély, Jambrich, Kacsó A.. Vezetőedző: Fogarasi Zoltán.

Csere: Nemes helyett Kovács a 46., Tajti helyett Böndi az 56., Kacsó A. helyett Mertse a 68., Géringer L. helyett Fenyőfalvi a 76., Kitl K. helyett Nagy Z. a 85., Korbély helyett Gantner a 85., Vitelki helyett Szegedi a 85. percben.
Sárga lap: Kitl K. az 52., Géringer L. a 68., Manojlovic a 88. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Korbély (0-1) a 37., Géringer L. (0-2) a 40., Mándoki (1-2) a 47., Mertse (1-3) a 71., Szegedi (1-4) a 89. percben.

1. Vasas Kubala Akadémia U19VASAS KUBALA AKADÉMIA U19 11 9 1 1 21 9 12 28
2. SPARTACUS 1928 U19 10 8 1 1 26 6 20 25
4. Újpesti TE U19ÚJPESTI TE U19 11 8 0 3 37 23 14 24
5. ZTE U19ZTE U19 11 6 1 4 28 19 9 19
6. Kaposvári Rákóczi-Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia U19KAPOSVÁRI RÁKÓCZI-BENE FERENC LABDARÚGÓ AKADÉMIA U19 11 6 1 4 18 22 -4 19