DVTK - ETO FC Győr 2-1 (2-0)

DVTK: Szőke-Nagy - Jáhn, Kresák, Olar, Boros - André, Vachter, Tóth A., Sandu - Kerekes, Markovic. Vezetőedző: Fórizs Sándor

Csere: Jáhn helyett Nagy F. a 70., Kerekes helyett Újvári  a 74. percben, André helyett Gergely a 88. percben.

Gólszerző: Markovic (1-0) a 25., Sandu (2-0) a 45. percben.

25. perc: Sandu labdájával indult meg Markovic a baloldalon, majd egy visszahúzós csel után a rövid sarokba lőtt. 1-0

45. perc: Boros szögletét Sandu lőtte a hálóba. 2-0

89. perc: Egy balról beívelt labdát röviden szabadított fel a diósgyőri védelem, az ETO játékosa 25 méterről lőtt a kapu közepébe.

Fórizs Sándor vezetőedző: - Nagyon színvonalas mérkőzésen sikerült az ETO ellen nyernünk. Végig mi irányítottuk a játékot, szép támadásokat vezettünk. Gratulálok a lányoknak a felkészülés során lejátszott eddigi mérkőzéseikhez! Remélem a soron következő meccsek után minden játékosomnak egyre nagyobb önbizalma lesz. Nagyon várom már az első bajnokit a Ferencváros ellen, ahol önbizalommal telve, győztes mentalitással fogunk pályára lépni.