NB III. Keleti csoport 32. forduló

MTK Budapest II. - DVTK tartalék 3-0 (2-0)

Budapest, BKV Előre Stadion, 100 néző. Játékvezető: Urbán Eszter (Csáky Tibor, Gordos Árpád Mihály)
MTK Budapest II.: Varga B. - Sági, Hreljic, Széles, Kovács B., Szabó Á., Schafer, Nagy Zs., Szerencsi, Szuhodoszki, Vogyicska. Vezetőedző: Pölöskei Gábor
DVTK tartalék: Bukrán - Bodnár, Tucsa, Ivánka, Lőrincz - Kitl K., Kitl M., Szalóczy, Kádas - Szabó I. B., Boros. Vezetőedző: Sütő Szilárd

Csere: Vogyicska helyett Fehér M. a 7., Kitl M. helyett Halmai R. a 64., Kádas helyett Mikolka a 76., Bodnár D: helyett Orosz M. a 79., Hreljic helyett Nusuev a 84. percben.
Sárga lap: Ivánka a 35., Szuhodovszki a 79., Szabó Á. a 86. percben.
Gólszerző: Szerencsi (1-0) a 13., Nagy Zs. (2-0) a 45., Boros (öngól 3-0) a 75. percben.

13. perc: Egy hazai beadásba belekapott a szél és a Bukrán Erik feje felett a kapuba került a labda. 1-0

45. perc: Szöglettel felérő szabadrúgást Nagy Zs. csúsztatta a kapuba. 2-0

75. perc: Egy oldalszabadrúgást Boros csúsztatta a kapuba (öngól). 3-0

Sütő Szilárd: - A múlt heti kiemelkedő teljesítmény után, ma nagyon rossz napot fogtunk ki és sajnos megérdemelten vert meg minket az MTK. A nap pozitívuma, hogy Orosz Marcell ma felnőtt bajnoki mérkőzésen debütált a DVTK-ban. Az egész csapat gratulál neki.