NB III. Keleti csoport 29. forduló

DVTK tartalék - Újpest FC II. 5-0 (2-0)

Múcsony, Sajóvölgye Sportcentrum. 100 néző. Játékvezető: Molnár Réka (Szarvas László, Kurinka Béla)
DVTK tartalék: Bukrán - Nagy T., Tucsa, Jagodinskis, Nemes - Ternován, Nono, Dausvili, Kitl M. - Boros G., Szabó I. B. Vezetőedző: Sütő Szilárd
Újpest FC II.: Drávucz - Knap, Fék, Nagy G., Gere, Pávkovics, Molnár S., Bauer, Tóth R., Sallay B., Tóth P. Vezetőedző: Szabó György

Csere: Jagodinskis helyett Ivánka a 46., Dausvili helyett Szalóczy a 68., Nono helyett Kitl M. a 68., Tóth R. helyett Sándli a 75., Molnár S. helyett Ferkel a 83., Sallay helyett Virag a 83. percben.
Sárga lap: Ternován az 55., Molnár M. az 55., Tóth P. a 83. percben.
Gólszerző: Kitl M. (1-0) a 23., Boros G. (2-0) a 40., Szabó I B. (3-0) az 52., Boros G. (4-0) a 80., Tucsa (5-0) a 87. percben.

23. perc: Ternován Patrik indított a védők mögé, Kitl Miklós megharcolt a labdáért majd jobbal a jobb alsóba passzolt. 1-0
40. perc: Nagy Tibor jobb oldali beadását Boros Gábor a kaputól hét méterre előbb lekezelte, majd az elfekvő kapus mellett a kapu bal oldalába lőtte. 2-0
53. perc: Murtaz Dausvili ívelt középre, Ivánka Patrik lefejelte a labdát a hosszú oldalon érkező Szabó I Balázs pedig a kapus lábai között a kapuba lőtt. 3-0
80. perc: Kitl Miklós jobb oldali szögletét Boros Gábor fejelte a kapuba. 4-0
87. perc: Kitl Miklós oldalszabadrúgását Tucsa Róbert juttatta a kapuba. 5-0

Sütő Szilárd: - Megérdemelten győztünk ilyen arányban is. Gratulálok a csapatnak a mai győzelemhez és ahhoz, hogy az elmúlt három mérkőzésünket kapott gól nélkül sikerült lehozni.
Szabó György: - Tudtuk, hogy nehéz mérkőzést fogunk játszani. A csapat nagy részének a hozzáállását az eredmény ellenére elfogadtathatónak tartom. Gratulálunk a Diósgyőrnek!