MTK U18 - DVTK női 2-2 (1-1)

Budapest, Ikarus Sporttelep

DVTK: Varga - Váradi, Olar, Kresák, Boros - Kovács, Tóth, Skaliczki, Vachter - Markovic, Kerekes. Vezetőedző: Fórizs Sándor

Cserék: Varga helyett Szabó a 45., Boros helyett Sinka az 50., Skaliczki helyett Újvári a 60., Kerekes helyett Bukovszki a 77. percben.

30. perc: Markovic ment el a jobb oldalon visszagurítását Skaliczki a védőbe rúgta a lepattanó labdát Váradi bombázta a kapuba, 0-1.
45. perc: Varga eladott labdáját az ellenfél csatára passzolta az üres kapuba, 1-1.
47. perc: Szabó eladott labdáját az ellenfél csatára passzolta Szabó mellett a kapuba, 2-1.
49. perc: Vachter lépett ki a baloldalon a védők között elsőre lövését a kapus védte, majd második kísérletre az üres kapuba gurította, 2-2.

Fórizs Sándor vezetőedző: - A mérkőzés nem úgy játszottunk, ahogy szerettem volna, de így is sok helyzetet alakítottunk ki, amiket sajnos nem váltottunk gólra. A gondolkodás gyorsaságában és taktikai téren kell még sokat fejlődnünk ahhoz, hogy tavasszal is jó játékot tudjuk mutatni a kilátogató nézőknek. Nem szabad elégedetlennek lennünk ezzel az eredménnyel, mert még a márciusi bajnoki rajtig sok időnk van arra, hogy még jobbak legyünk.