NB I. A-csoport, alapszakasz
1. forduló
2016. szeptember 30. péntek
19:30 Cegléd - Aluinvent DVTK
2. forduló
2016. október 8., szombat
Az Aluinvent DVTK szabadnapos
3. forduló
2016. október 15. szombat
18:00 Vasas - Aluinvent DVTK
4. forduló
2016. október 19., szerda
18:30 Aluinvent DVTK - Győr
5. forduló
2016. október 22., szombat
18:30 Aluinvent DVTK - Szekszárd
6. forduló
2016. október 29., szombat
15:00 BEAC - Aluinvent DVTK
7. forduló
2016. november 6., vasárnap
18:30 Aluinvent DVTK - MTK
8. forduló
2016. november 13., vasárnap
18:00 PINKK - Aluinvent DVTK
9. forduló
2016. december 3., szombat
18:30 Aluinvent DVTK - PEAC
10. forduló
2016. december 11., vasárnap
18:00 Sopron - Aluinvent DVTK
11. forduló
2016. december 18., vasárnap
17:00 Zalaegerszeg - Aluinvent DVTK
12. forduló
2017. január 7. szombat
18:30 Aluinvent DVTK- Cegléd
13. forduló
2017 január 14., szombat
Az Aluinvent DVTK szabadnapos
14. forduló
2017. január 21., szombat
18:30 Aluinvent DVTK - Vasas
15. forduló
2017. január 29., vasárnap
17:00 Győr - Aluinvent DVTK
16. forduló
2017. február 4., szombat
18:00 Szekszárd - Aluinvent DVTK
17. forduló
2017. február 11., szombat
18:30 Aluinvent DVTK - BEAC
18. forduló
2017. február 18., szombat
18:00 MTK - Aluinvent DVTK
19. forduló
2017. február 25., szombat
18:30 Aluinvent DVTK - PINKK
20. forduló
2017. március 4., szombat
18:00 PEAC - Aluinvent DVTK
21. forduló
2017. március 11. szombat (EK-továbbjutás esetén március 14., kedd)
18:30 Aluinvent DVTK - Sopron
22. forduló
2017. március 25., szombat
18:00 Aluinvent DVTK - Zalaegerszeg
Európa Kupa
2016. október 26., szerda
Good Angels Košice - Aluinvent DVTK Miskolc
2016. november 3., csütörtök
18:30 (vagy 17:00 a tv-közvetítés függvényében) Aluinvent DVTK - Olimpiakosz
2016. november 10. csütörtök
18:30 (vagy 17.00 a tv-közvetítés függvényében) Aluinvent DVTK - a selejtező győztese
2016. december 8., csütörtök
20:30 Olimpiakosz - Aluinvent DVTK
2016. december 15., csütörtök
A selejtező győztese - Aluinvent DVTK
Magyar Kupa
2017. március 30.-április 2.
Magyar Kupa nyolcas döntő
Amatőr NB I. Keleti-csoport, alapszakasz
2. forduló
2016. október 15. szombat
15:00 Vasas - Aluinvent DVTK U23
4. forduló
2016. október 22. szombat
15:45 Aluinvent DVTK U23 - Nyíregyháza
5. forduló
2016. október 29., szombat
11:30 Nemzeti Közszolgálati Egyetem - Aluinvent DVTK U23
6. forduló
2016. november 6., vasárnap
15:45 Aluinvent DVTK U23 - DEAC
7. forduló
2016. november 12., szombat
18:00 MAFC - Aluinvent DVTK U23
1. forduló
2016. november 20., vasárnap (Szeged, Etelka úti csarnok)
13:00 Szeged - Aluinvent DVTK U23
8. forduló
2016. november 20., vasárnap
18:00 Aluinvent DVTK U23 - Kecskemét
9. forduló
2016. december 3., szombat
15:45 Aluinvent DVTK U23 - KLKS
10. forduló
2016. december 11., vasárnap
11:00 MTK - Aluinvent DVTK U23
11. forduló
2016. december 17., szombat
15:45 Aluinvent DVTK U23 - Szolnoki MÁV
12. forduló
2017. január 7. szombat
15:45 Aluinvent DVTK U23 - Szeged
13. forduló
2017. január 14., szombat
15:00 Aluinvent DVTK U23 - Vasas
15. forduló
2017. február 4. (hivatalos játéknap, a pontos időpont nem ismert)
Nyíregyháza - Aluinvent DVTK U23
16. forduló
2017. február 11., szombat
15:45 Aluinvent DVTK U23 - Nemzeti Közszolgálati Egyetem
17. forduló
2017. február 19., vasárnap
18:00 Debrecen - Aluinvent DVTK U23
18. forduló
2017. február 25., szombat
15:45 Alinvent DVTK U23 - MAFC
19. forduló
2017. március 5., vasárnap
15:45 Kecskemét - Aluinvent DVTK U23
20. forduló
2017. március 12., vasárnap
15:00 Kiss Lenke Kosársuli - Aluinvent DVTK U23
21. forduló
2017. március 25., szombat
15:15 Aluinvent DVTK U23 - MTK
22. forduló
2017. április 1., szombat
18:00 Szolnok - Aluinvent DVTK U23