DVTK - Cigánd U15 fiú 2-2 (1-1)

DVTK: Varga - Váradi, Miliczki, Kresák, Boros - Paranai, Tóth, Vachter, Kovács - Szőke, Újvári. Vezetőedző: Fórizs Sándor

Csere: Paranai helyett Bernáth a 60., Szőke helyett Bukovszki a 80., Újvári helyett kerekes a 85. percben.

23. perc: Kovás remek indításával Boros lépett ki, akit a tizenhatoson belül buktattak. A játékvezető büntetőt ítélt, amit Vachter higgadtan értékesített, 1-0.
59. perc: Paranai eladott labdáját a vendégek támadója vezette a kapusra, aki nem hibázott, 1-1.
78. perc: A cigándiak támadója futotta le a védőket, helyzetét pedig gólra váltotta, 1-2.
90. perc: Boros szögletét követően a labda a kapuban kötött ki, 2-2.

Fórizs Sándor: - Remek mérkőzést játszottunk egy fiú csapat ellen. Összességében nagyon jól szolgálta a felkészülésünket a pénteki kupamérkőzés előtt. A látotakkal elégedett vagyok. Remélem, hogy ez az egyenletes fejlődés megmarad és akkor szép sikereket érhetünk el az ősz folyamán. Mindenki várja a pénteki történelmi napot, mert a DVTK első hivatalos felnőtt női nagypályás mérkőzése következik.