DVTK tartalék - Kazincbarcikai SC 4-0 (2-0)

DVTK tartalék: Szalma - Bodnár, Ivánka, Mahalek, Lőrincz P. - Fazekas M., Germán, Szabó II B., Kádas - Boros, Gazdag. Vezetőedző: Sütő Szilárd

Csere: Kádas helyett Lipták Á. a 60. percben.
Gólszerző: Germán (1-0) a 8., Boros (2-0) a 23., Boros (3-0) az 57., Boros (4-0) a 83. percben.

Sütő Szilárd: - Egy feljutásra esélyes csapatot magabiztos játékkal megérdemelten vertünk meg még ilyen arányban is. A DVTK tartalék csapatának így kell kinéznie. Gratulálok a csapatomnak a mérkőzéshez és az eddig elvégzett munkához is.

8.perc: Mahalek indította Germánt a baloldalon, aki 3 embert is kicselezett majd 14 méterről a kapu jobb oldalába csavarta a labdát. (1-0)
23.perc: Szabó II Balázs adott pontos labdát Borosnak a baloldalon, aki befelé cselezett majd higgadtan a rövid felsőbe rúgta a labdát. (2-0)
57.perc: Ivánka lőtt be egy labdát az ellenfél védelme mögé, Boros érkezett rá, majd a kapust megverve a hosszúba lőtt. (3-0)
83.perc: Gazdagot vágták fel a tizenhatoson belül. A megítélt büntetőt Boros értékesítette. (4-0)

A DVTK tartalék felkészülési programja

2016. július 4., hétfő
a felkészülés kezdete

2016. július 9., szombat
17:30 DVTK tartalék - FK Krásna (elmaradt)

2016. július 13. szerda (Tiszaújváros)
17:00 DVTK tartalék - DVSC-DEAC 1-0 (0-0)

2016. július 16., szombat
10:00 DVTK tartalék - Tállya KSE 5-2 (3-2)

2016. július 19., kedd (Nyírbátor)
DVTK tartalék - Cigánd 2-3 (0-1)

2016. július 23., szombat

2016. július 31., vasárnap (Perény-Hím, Szlovákia)
17:00 TJ Družstevník Perín (szlovák 5. osztály, Kelet-Szlovákia, Kassa-Gömöri-csoport 2. helyezett) - DVTK tartalék