Nemes Milán első alkalommal szerepelt az U21-es válogatottban. Novothny Soma ötödik alkalommal húzhatta magára a címeres mezt.

Felkészülési mérkőzés

Magyarország (A-válogatott) - Magyarország (U21-es válogatott) 4-0 (4-0)

Ausztria, Bad Kleinkirchheim
A-válogatott: Király (Dibusz 45.) – Fiola (Gera D. 45., helyette Nagy D., 70.), Juhász, Korcsmár (Kecskés, 77.), Korhut – Bese, Pintér (Kocsis 45.), Vida, Sallai – Nagy Á., Lencse (Böde 45.). Szövetségi kapitány: Bernd Storck.
U21-es válogatott első félidő: Nagy G.– Botka, Kecskés, Bobál D., Nemes – Nagy D., Berecz., Németh. M – Zsótér, Prosser, Novák.
U21-es válogatott második félidő: Székely – Talabér, Lenzsér, Baki, Szivacski–Holander, Haris, Madarász, Ádám – Cseke, Novothny. Szövetségi kapitány: Oscar Corrochano.

Gólszerzők: Pintér (1-0) a 8., Lencse (2-0) a 13., Sallai (3-0) a 15., Korcsmár (4-0) a 45. percben.

Benrd Storck: - Nem kell túlértékelni az eredményt, hiszen az U21-es csapat ellen léptünk pályára. Összességében elégedett vagyok azzal, amit láttam, jól mozogtak a játékosok, gyors futballt mutattak be és sok helyzetet alakítottak ki.

Szólj hozzá a DVTK hivatalos facebok oldalán!